Izolacja Pianą – nowatorska metoda docieplań domów mieszkań i budynków użytkowych

Ulica: Spadzista 17/1

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: 605-545-557693-438-263

e-mail: kontakt@pianaizolacja.pl

Adres Strony WWW: Ocieplanie Pianką

 

Za nietrzymanie ciepła w domu nie zawsze winna jest instalacja grzewcza. Każdy budynek ma współczynnik λ odpowiedzialny za przewodzenie ciepła Od niego zależy jak długo zdoła utrzymać nagromadzone ciepło. Bywa tak że pomimo świetnej jakości ogrzewania dom zaskakująco szybko się wyziębia powodem może być kiepska izolacja domu, co mocno wpływa na wychładzanie się budynku. Dla uzyskania lepszej izolacji potrzeba podjąć konkretne środki.

Popularnym sposobem jest obijanie domu styropianem, watą, lub izolacja pianą PIR. Ta ostatnia zaczyna osiągać wzrost w wykorzystaniu w trakcie takich prac jak ocieplenie poddasza, ścian i piwnic. Docieplenie domu pianami poliuretanowymi jest wykonywane za pomocą agregatów które rozprowadzają pianę po nawierzchni. Poliuretan przykleja się bezpośrednio do nawierzchni, co eliminuje puste przestrzenie pomiędzy izolacją a podłożem, ja również minimalizuje wszystkie szpary przez które ciepło mogłoby uciec. Dużą zaletą podczas aplikacji pianki jest fakt że często na poddaszach i w miejscach w których występuje wiele załamań i trudno dostępnych miejsc tradycyjne środki izolacji styropianem i watą szklaną jest problematyczna do nałożenia i nie daje odpowiedniego efektu.

Firmę którą mam okazję przedstawić to PAKOSZ PPHU znana również jako Piana Izolacja, trudniąca się w ocieplaniu mieszkań, biurowców, domów i budynków powyższą metodą. Firma posiada wieloletnie doświadczenie związane z docieplaniem budynków wieloma metodami, finalnie wykorzystując właśnie na technikę wspomnianą w artykule.
Wykonali wiele zrealizowanych zamówień które można sprawdzić na ich stronie internetowej. Kompleksowo doradzają w jaki sposób izolować, jaki rodzaj pianki dobrać do danych potrzeb, aby skuteczność izolacji jeszcze bardziej wzrosła. Firma poza izolacją budynków Wykonuje również usługi budowlane. Współpracowali przy wielu projektach i dużych zleceniach takich jak biurowce, banki, domy mieszkalne. Polecam tą firmę ponieważ wywiązuje się z terminów zleceń a wykonanie prac pozostaje na wysokim poziomie, potwierdzają to liczne referencje napisane przez głównych wykonawców robót.