Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Usługi Malarskie

Firma emerexpert.pl specjalizuje się pracami remontowo-budowlanymi. Oferta główna firmy to prace wykończeniowe: natryskowym malowaniu, aplikacji mechanicznej gładzi, szlifowaniu bezpyłowym, podkładach farb.
Firma została utworzona na bazie bogatego doświadczenia. Dzięki temu możemy zagwarantować usługi na najwyższym stopniu jakości. Zaznaczyć należy że każde prace przeprowadzane są maszynami najlepszych marek na rynku europejskim. W tym także firmy Wagner. Każdy z tycz czynników wpływa na nasz profesjonalizm i gwarancję jakości.
Firma specjalizuje się w malowaniu maszynowym pomieszczeń i budynków, co pozytywnie wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) oraz doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (też w trudno dostępnych miejscach).
Ponadto Firma wykonuje natryskiwanie gładzi w pomieszczeniach jak i szlifowanie bezpyłowe, za pomocą specjalistycznych szlifierek z odprowadzaniem pyłu.
Wykonujemy nasze prace głównie na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, ale wykonuje też zlecenia na W całym kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.