ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe Radom

 

Nasza firma PUH Klementyna Matracka trudni się produkowaniem i sprzedażą płyt warstwowych obiektów budowlanych z płyt warstwowych jak i wynajem tych obiektów.

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje sprawnie już ponad 20 lat w branży budowlanej

W sprzedaży płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne warstwowe, płyty chłodnicze warstwowe, płyt dachowe pir.
Materiały te są często wykorzystywane do montażu dachów, ścian jak i innych elementów konstrukcyjnych w branży budowlanej. Załączone w ofercie płyty warstwowe mamy w sprzedaży w kilku wariantach kolorystycznych, grubości i przetłoczeń.
Nasza firma produkuje płyty na prywatne zamówienia, każdą płytę możemy przyciąć pod odpowiedni wymiar. Cały oferowany przez nas towar jest dostępny od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w wykonywaniu obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. W ofercie mamy kontenery budowlane, pawilony handlowe i stróżówki.Każdy z budynków może zostać wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Obiekty z płyt warstwowych mamy zarówno na sprzedaż jak i na wynajem na czas określony.
Dobra opinia o nas jest dla nas bardzo ważna, dlatego też wykonujemy nasze obiekty i towary z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje cały Kraj.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu naszym handlowcem.