e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za uszkodzony pojazd

Marka PewneOdszkodowania.eu specjalizuje się w dziedzinie ubezpieczeń i odszkodowań przy uzyskiwaniu odszkodowań z powodu stłuczki w zdarzeniu komunikacyjnym. Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania bez wychodzenia z domu.
Nasz zespół trudni się w otrzymywaniu odszkodowań za szkody całkowite i częściowe z racji aktywnej polisy Odpowiedzialności Cywilnej i Auto Casco z tytułu utraconej wartości rynkowej (UWRP). Do sprecyzowania sumy odszkodowania za naprawę pojazdu wymagana jest do wyliczenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany winien wyłożyć aby przywrócić swój pojazd do stanu przed kolizją. Mamy wielkie doświadczenie w uzyskiwaniu takich funduszy. Nasi specjaliści zajmą się Państwa problemem z należytą dokładnością. Jesteśmy w stanie pozyskać fundusze do trzech lat wstecz.
Jeżeli miałaś/eś zdarzenie drogowe z innym autem,lub jeżeli ktoś uszkodził Twój pojazd i posiadasz na to dowód. Zadzwoń do nas!