ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa

 Budynki usługowe to drobne konstrukcje, które powinny mieć dostosowaną i izolację do potrzeb i warunków. Wykonując prace cały rok musimy być świadomi że latem gorąco doskwiera mocno, a sezonie jesienno-zimowym chłód i deszcze jest nie do przyjęcia W takich sytuacjach istotnym jest żeby się odpowiednio odizolować od zewnętrznych warunków atmosferycznych docieplając budynek zalecanymi półproduktami. Płyty warstwowe/url doskonale nadają się do takich prac. Buduje się z nich całe elewacje i pokrycie dachowe pomieszczeń usługowo-handlowych. Wykorzystywane są w bardzo szerokim zakresie przykładowo przy budowie hal produkcyjnych, hal magazynowych,garaży, pawilonów handlowych,stróżówek,kontenerów budowlanych i wielu innych. Płyty warstwowe można podzielić na kilka rodzajów w zależności od zastosowania. Rozróżniamy warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe dachowe, płyty warstwowe ścienne.Każdy z wyżej wymienionych produktów posiada dobrane do sposobu użytkowania go właściwości. Dlatego też Płyta chłodnicza wykorzystywana jest do podtrzymywania właściwej temperatury wewnątrz pomieszczeń z niej zrobionych. Wykonywane z płyt chłodniczych budynki to magazyny i chłodnie przemysłowe w których z uwagi na przechowywane produkty trzeba utrzymać prawidłową temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty wykonane z poliuretanu materiał budowlany, wykorzystywany jest do obudowywania w dość wielkim zakresie. Podtrzymują one właściwą termoizolację, mniejszą oczywiście od płyt chłodniczych. Jednakże możliwy jest większy wybór grubości płyty, jej kolor oraz przetłoczenie blachy.
Za to Płyty warstwowe dachowe używane są do budowy dachów. Izolują one od wilgoci i chronią w pewnym stopniu od nagrzania, oraz produkowane są w w wielu przetłoczeniach oraz grubościach.
Firmą która zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą takowych płyt jest PUH Matracka. Ma szeroki wybór warstwowych płyt dostępnych na miejscu. Bezpośrednio z placu dystrybutora. Płyty warstwowe są przygotowywane oraz cięte na miejscu specjalnie na zamówienie klienta. Pomocna obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, budują profesjonalizm firmy. Matracka.pl posiada też na wynajem budynki użytkowe wykonane z płyt warstwowych PIR. To dobry kompromis między zakupem a budową własnego budynku.
Stosowanie płyt zależy od potrzeby, można z nich postawić ściany i dach nowej konstrukcji, lub użyć ich do termoizolacji już istniejącego budynku. Możliwości montażu jak i sposobu konfiguracji jest dużo. Serdecznie Polecam tego rodzaju rodzaj zabezpieczenia budynku, z czystym sumieniem. Półprodukty takie jak płyta warstwowa są zdecydowanie wygodniejszym i bardziej estetycznym wyborem niż tradycyjne metody służące do ociepleń takie jak płyty styropianowe lub rolki wełny.